1e V.V. Workum Pubquizz daverend succes!

In een sfeervolle en afgeladen sportkantine werd er afgelopen zaterdagavond gestreden in de allereerste v.v. Workum pub quiz. Maar liefst 22 teams met veelbelovende namen zoals de “All Stars “, Kelderklasse XL en de “Lamme Hoenen” gingen onder leiding van de vernieuwde activiteiten commissie van de plaatselijk v.v. de strijd met elkaar aan. Dikke pluim overigens voor deze commissie die de quiz op professionele wijze in elkaar had gedraaid en idem dito presenteerde. DJ Coeng Coeng verzorgde de muzikale inbreng deze avond met goed gekozen en sfeerverhogende nummers. Uiteindelijk na het nodige rekenwerk  bleek het team van Futsal 3 de meeste punten te hebben verzameld en gingen zij met de eerste prijs in deze voetbalquiz aan de haal.  Team Insiders 3.0 kende niet zijn beste avond en raakte in het bezit van de weinig eervolle poedelprijs. Al met al een prachtige en zeker geslaagde avond opgezet door de mannen en vrouwen uit de nieuw leven ingeblazen V.V. Workum activiteiten commissie!

 

Attachment