Bingo 11 december: Spelregels

Hoe werkt het spel?

Voor de mensen die nog nooit bingo hebben gespeeld, het gaat als volgt: iedereen heeft één of meerdere bingokaarten gekocht, met hierop een aantal willekeurige getallen. Ons presentatieduo trekt iedere beurt een bal met daarop een getal. Het getal wordt omgeroepen en iedereen checkt op zijn bingokaart of dit getal erop staat. Staat het getal erop, dan streep je deze af. Het spel gaat door totdat iemand bingo heeft.

Wanneer heb je bingo?
We spelen in totaal 4 rondes. In elke ronde kan er 3 maal bingo worden behaald. Bij elke bingo wint iemand een mooie prijs! Voor de snelle rekenaars onder ons kun je dus 12 keer een prijs winnen!

Elke ronde kun je op de volgende manieren bingo krijgen:

Hoelang kan ik spelen met mijn kaart?

De hele avond! De kaart die je voor €10,- koopt, kun je elke ronde opnieuw gebruiken. Let op! Vergeet deze dus niet 4 keer uit te printen als je met pen en papier werkt!

Om je kansen te vergroten, kun je natuurlijk ook meespelen met meerdere kaarten tegelijk. Ook hier geldt, print al je kaarten 4 keer uit zodat je ze elke ronde kunt gebruiken.

 

Ik heb bingo! En nu?

Heb je bingo met een van de bovengenoemde patronen, dan moet je als de wiedeweerga bellen naar de bingo hotline (deze staat onder in beeld). Je komt dan live in de uitzending, waar we je bingokaart controleren. Heb je een geldige bingo? Onze razende reporters staan in de startblokken om deze mooie prijs persoonlijk (natuurlijk op 1,5 meter) bij jou thuis te brengen! Via een live verbinding met onze reporters vragen wij graag jouw eerste reactie bij het ontvangen van je prijs. Let op! Er kan een kleine vertraging zitten in de livestream, vergeet dus niet door te strepen zolang er nog getallen worden omgeroepen.

 

En wat als er een dubbele bingo is?

Een dubbele bingo is heel goed mogelijk, de prijs gaat dan naar degene die als eerste inbelt. Houd dus je mobiel goed bij de hand om zo snel mogelijk te kunnen bellen naar de bingo hotline!

 

Spelen we in een keer door?

Nee hoor, we hebben natuurlijk ook het nodige vermaak geregeld voor tussen de rondes door! Hier is dan ook de ruimte voor het houden van een plas-/rookpauze of om je drankje bij te vullen. Daarnaast zal tijdens het spelen van de rondes af en toe worden overgeschakeld naar onze razende reporters, die iemand blij maken met een mooie prijs.

 

Waar kan ik de livestream vinden?

De livestream kun je vinden op het YouTube account van vv Workum AC. Daarnaast kun je deze ook vinden door in YouTube te zoeken op v.v. Workum Foute Bingo. Tenslotte, de makkelijkste manier, via onderstaande link:

https://youtu.be/pM_1cMnpnKU

 

Hoe kan ik meedoen?

Je kunt je kaarten online kopen via onderstaande link:

https://shop.ikbenaanwezig.nl/tickets/event/vv-workum

 

Meer vragen?

Je kunt ons altijd bereiken via ac@vvworkum.nl

Attachment