De Jong Workum Financieel Advies stuwende kracht achter VV Workum

De Jong Workum Financieel Advies is sinds seizoen 2016-2017 hoofdsponsor van VV Workum en daarmee uiteraard ook de sponsor achter Workum 1.  De naam De Jong Workum Financieel Advies is een unieke bundeling van financiele diensten, die bestaat uit het aanbieden van verzekeringen, het geven van hypotheekadvies, makelaardij P.J. de Jong en administratie- en adviesburo P.J. de Jong. Kortom, een veelzijdige Workumer onderneming die professionaliteit weet te koppelen met gemoedelijkheid en persoonlijk contact.

VV Workum is er trots op dat een dergelijk bedrijf zich aan onze vereniging heeft verbonden en hoopt de samenwerking nog jaren voort te zetten.

Op de foto Pé en Andreas de Jong samen met de technische staf en selectie van Workum 1.

Attachment