Fantastisch resultaat Koekactie VV Workum/Bakkerij Van der Werf

De aangepaste Kerst-koekactie van afgelopen december was zoals eerder gemeld net even anders dan anders, maar desondanks hebben we een fantastisch resultaat behaald in deze bijzondere periode.

Met behulp van de bakkers en verkopers van Bakkerij Van der Werf, maar ook met uw hulp is de koekactie weer een groot succes geworden. We begrepen dat er door verschillende mensen is gevraagd of ze wel de juiste koeken kochten en volgens ons is dat heel vaak het geval geweest. Maar liefst 1000 pakjes kerstkransen zijn door Bakkerij Van der Werf verkocht en dat levert VV Workum een geweldig bedrag van €500,- op.

Als VV Workum willen we iedereen van Bakkerij Van der Werf, van bakker tot verkoper en van eigenaar tot schoonmaker, hartstikke bedanken voor hun inzet en hulp. Naast het voorbereiden, bakken en verkopen zijn ze zelfs in de afwikkeling van deze actie ons te hulp geschoten.
Blijkt altijd maar weer dat ‘met elkaar, voor elkaar’ een terugkerend thema blijft.

Bakkerij Van der Werf bedankt!
VV Workum

Attachment