FOTO VV WORKUM 80 JAAR

V.V. Workum is opgericht op 10 april 1940, dus dit jaar vieren we ons 80-jarig jubileum!
Naast de festiviteiten op zaterdag 11 april (zet ’t alvast in je agenda!) in en om ons sportcentrum de Rolpeal, zijn we druk bezig met de uitwerking van een mooie jubileumgids.

Op de voorpagina komt een V.V. Workum-foto waar echt iedereen in tenue (shirt, polo, leidersjas, trainingsjas) op staat, dus spelers, trainers, leiders, commissieleden,…. niemand mag ontbreken! De grootste kans dat we iedereen op de foto kunnen zetten, is op zondag 1 maart om 15.00 uur! We willen jullie vragen om op dat moment allemaal aanwezig te zijn, zodat niemand ontbreekt op de voorpagina van deze ‘Special Edition’.

Mei Elkoar, Foar Elkoar!

Alvast bedankt voor de medewerking,

Hoofdbestuur V.V. Workum