Prachtige opbrengst van een Actie met Ballen

V.V. Workum heeft zaterdag 19 december in een voetballoze periode de ballen op verschillende manieren laten rollen. De avond met de Bingo-ballen is een groot succes geworden! Het plan om via een heuse ‘drive-thru’ bij Sportcentrum Rolpeal gehaktballen aan te bieden, bleek echter niet verantwoord om uit te voeren. Gelukkig heeft Slagerij Thijs van der Meer meteen aangeboden om de overheerlijke gehaktballen bij hen in de zaak te verkopen. Hierbij is een belangrijk deel van de opbrengst naar V.V. Workum gegaan. Een mooi gebaar met ook nog eens een prachtig eindresultaat! Het toont eens te meer dat we “mei elkoar, foar elkoar” tot veel in staat zijn. Op de foto Thijs van der Meer met de cheque aangeboden aan een tevreden penningmeester Klaas Haanstra.

Attachment