Jochems Bouw nieuwe sponsor V.V. Workum

Peter Jochems van Jochems Bouw uit Workum is de nieuwe shirtsponsor van JO9-1 (voorheen F1 genoemd).

Jochems Bouw houdt zich voornamelijk bezig met verbouw, renovatie en onderhoud aan woningen en gebouwen en dat met name in de particuliere sector. Door groei van de werkzaamheden, zal Peter vanaf 1 november 2017 een vrijgekomen pand aan de Hoekseize gaan gebruiken.  Jochems Bouw heeft kwaliteit en snelheid hoog in het vaandel en laat dat nu ook net de sterke punten van de voetbaltalenten van JO9-1 zijn. Een uitstekende match derhalve. V.V. Workum is blij met de steun die Peter hiermee aan het (jeugd)voetbal in Workum geeft.

DSCF7476

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Op de foto Peter Jochems en bestuurslid Jeugdvoetbal Hiddo Visser samen met team en technische staf JO9-1.

Attachment