OOSTERLITTENS D1 – WORKUM D1

OOSTERLITTENS D1 – WORKUM D1

Afgelopen zaterdag 29 augustus speelde d1 de laatste bekerwedstrijd in de poule. We moesten om half tien vertrekken naar Oosterlittens. De eerste twee wedstrijden hebben we al gewonnen, dus als we deze wedstrijd winnen zijn we door in de beker. Om half 11 begonnen we, maar we begonnen niet goed aan de wedstrijd. We kwamen na 10 min wel op 0-1 door Rienco. Daarna kreeg luut een kans en die ging er ook in, 0-2 dus. Toen gaf Sybrant een goede pass op luut en die schoot de bal erin ,0-3. Daarna schoot Sybrant op goal, iemand van Oosterlittens wou hem wegkoppen en kopte hem in eigen goal. Daarna scoorde Sybrant dit keer wel zelf. Daarna verdedigden we een beetje slecht en werd het 1-5, maar toch wordt door ons de laatste goal van de eerste helft gemaakt. Wij krijgen een vrije trap, want Luut word nagetrapt en kan niet verder. Sem komt erin en die neemt ook de vrije trap die wordt gepakt door de keeper daarna kopt Sander de bal er nog in. Nu is het rust met een stand van 1-6. De tweede helft beginnen we een stuk beter. Daarom scoort Jaldert ook de 1-7 daarna neemt Sem de vrij trap en die kopt een speler van Oosterlittens net voor de lijn in eigen doel, 1-8. Daarna geeft Sietse een dieptepass op Sem en die legt hem breed op Sil en die kan vrij in schieten. Daarna gebeurt er niet veel meer toch word er nog door beide teams gescoord. Oosterlittens had een mooie aanval en werd afgerond ook een mooie goal 2-9. In de laatste minuut scoort Sem ook nog 2-10 en dat is ook gelijk de eindstand, dus zijn wij nu door in de beker

Gemaakt door: Sem Visser