OSJW Voetbaldagen 2021

Het is inmiddels traditie, in de meivakantie lekker een weekje voetballen en plezier. Door de corona-omstandigheden hebben we een definitief besluit voor ons uit moeten schuiven. Maar wat in het vat zit, verzuurt niet. We zijn dan ook erg blij jullie de OSJW Voetbaldagen 2021 te mogen aankondigen! Er wordt getraind van maandag 3 tot en met vrijdag 7 mei as. We trainen op de ochtenden en we lunchen (helaas) niet gezamenlijk. Dit past het beste bij corona-richtlijnen waar we vanzelfsprekend mee werken. De kosten zijn Euro 89,00 en dat is naast de training onder deskundige leiding inclusief een prachtig tenue! En natuurlijk mag je de bal na afloop mee naar huis nemen! Speel je in de categorie O7 t/m O14 en wil je deze toffe Voetbaldagen graag beleven? Stuur dan een mail naar voetbaldagen.vvworkum@gmail.com. Laat meteen ook je kleding- en schoenmaat even weten, zodat we de tenues snel kunnen bestellen. Doe je dit allemaal uiterlijk maandag aanstaande, dan weten we ook zeker dat het tenue maandag 3 mei voor je klaar ligt!.

Attachment