Peter van Beenen verlaat VV Workum

Trainer B-selectie stopt

Onze trainer van de B-selectie, Peter van Beenen, heeft aangegeven VV Workum aan het einde van dit seizoen te verlaten. Ondanks dat Peter het geweldig naar zijn zin heeft bij ons, heeft hij dit moeilijke besluit genomen. Het trainerschap heeft altijd prioriteit gehad, maar legt een groot beslag op zijn tijdsbesteding. ‘Ik wil meer tijd aan andere zaken besteden, al vind ik het voetbalspelletje fantastisch’, aldus Peter.

Het hoofdbestuur betreurt, maar respecteert zijn besluit. “We zijn zeer content met het functioneren van Peter. Samen met de overige leden van het technische kader zorgt hij voor een goede ontwikkeling van onze talentvolle groep jong senioren”, aldus voorzitter André Visser. De sollicitatieprocedure voor een nieuwe trainer voor de B-selectie zal op korte termijn worden opgestart.