Renado D1- Workum D1

Zaterdag 28 november          

Zaterdag moesten wij tegen Renado voetballen. Ik stond op wissel met Luut. Ik had een blessure en Luut heeft al veel minuten gemaakt. Verder bestond de verdediging uit Sietse, Luca, Sander en Rients. Het middenveld uit Joris, Sybrant en Sem en de aanval uit Rutger, Jaldert en Sil. Wij begonnen goed aan de wedstrijd, direct druk en hierdoor kwamen wij ook als snel voor met 0-1. Dit was een goal van Jaldert. Ongeveer 4 minuten na de aftrap kwam Sem aan de bal en schiet mooi de goal in 0-2. Weer 4 minuten later krijgt Sem nog een keer de bal en schiet nog een keer 0-3. Gelijk na de aftrap scoorden zij door een mooi opgezette aanval 3-1. Na 3 minuten kregen wij een corner die netjes werd binnen gekopt door Sil 4-1. Hierna scoorde Sybrant de 5-1. Net voor de rust scoorde ook Jaldert nog 6-1.In de rust zeiden Ruben en Karst dat we door moesten voetballen en dat we het veld niet te klein moesten maken. De tweede helft begon Renado wat meer te voetballen en wij kregen het moeilijk. Ik werd gewisseld voor Sybrant en Luut voor Sil. Toch scoorde Jaldert weer een doelpunt 7-1, hij had een hattrick. Ook scoorde Luut nog 2 keer en dit was ook direct de eindstand.

Jelmer Pieter

Attachment