Trainer Jan Venema verlaat VV Workum

Onze hoofdtrainer Jan Venema heeft aangegeven VV Workum aan het einde van dit seizoen te verlaten. Hij heeft de selectie hierover inmiddels ingelicht.
Jan wil zich richten op zijn maatschappelijke carrière, die wellicht (bij-)scholing en/of een andere tijdsverdeling met zich meebrengt. Het trainerschap heeft altijd prioriteit gehad, maar dat zou hem kunnen beperken om deze gewenste stap te zetten. Met pijn in zijn hart heeft Jan Venema aangegeven dit besluit toch te nemen, al heeft hij het bij VV Workum geweldig naar zijn zin.
Het hoofdbestuur betreurt, maar respecteert zijn besluit. “We zijn zeer content met het functioneren van Jan. Hij straalt rust uit en we waren voornemens om de samenwerking voort te zetten”, aldus voorzitter André Visser.
De sollicitatieprocedure voor een nieuwe trainer zal op korte termijn worden opgestart.