Trouwe sponsoren zetten voetbalteams in nieuwe tenue’s

Administratiekantoor Westendorp en De Boer & De Groot Civiele Werken zijn al jarenlang als sponsor aan Voetbalvereniging Workum verbonden. Beide bedrijven doen dit o.a. door de shirtsponsoring van een team. Dit jaar hebben zij aangeboden om elk een team in nieuwe shirts te zetten. Voor Administratiekantoor Westendorp betekent dit nieuwe shirts voor JO13-1, een talentvol team wat dit jaar uitkomt in de Hoofdklasse. De Boer & De Groot heeft het zaalvoetbalteam Workum 4 in nieuwe shirts gezet. Met deze nieuwe shirts geven de beide bedrijven aan de jarenlange relatie en ondersteuning aan VV Workum voort te willen zetten. Een initiatief passend bij deze bedrijven en waar VV Workum dankbaar voor is.

 

Op de foto’s beide teams, waarbij Jelger Westendorp en Edwin Wielinga namens Administratiekantoor Westendorp trots de spelers van JO13-1 flankeren. Zaalvoetbalteam Workum 4 poseert in de nieuwe shirts van De Boer & De Groot in de nabije omgeving van het bedrijf.

 

Attachment