THEMABIJEENKOMST KNVB

Voetbal is voor iedereen

Iedereen wil plezier beleven voor, tijdens en na het voetballen. Maar hoe welkom voelen voetballers met een andere culturele achtergrond, religie, huidskleur, of seksuele voorkeur zich binnen het huidige voetbal? Niet geaccepteerd worden betekent gekwetst worden in behoefte aan erkenning, als persoon of als groep met een andere culturele achtergrond of seksuele voorkeur. Kortom: Voetbal is er voor iedereen.

Op 30 januari wordt er over dit thema een bijeenkomst georganiseerd met interessante gastsprekers en een afsluitende borrel. Hierbij nodigen wij spelers, trainers, bestuurders bij gemeente en verenigingen uit om deze bijeenkomst bij te wonen. Je bent van harte welkom op donderdag 30 januari a.s. tussen 16.00 en 18.30 uur in het Cambuur Stadion te Leeuwarden. De toegang is gratis, in verband met reservering wel graag aanmelden.

Voor vragen en aanmeldingen kunt u terecht bij Anne de Groot via anne@cocfriesland.nl

Attachment