Voetbalclinic SC Heerenveen vrouwen

 Het voetbalseizoen loopt richting het einde. Gelukkig komen er nog een paar wedstrijden ‘Regiocup’ maar dan zetten we een hele dikke punt achter dit verloren seizoen. Om onze meiden voor te bereiden op de komende wedstrijden 😉 komen de SC Heerenveen Vrouwen een training geven! De clinic wordt verzorgd door de eredivisiespeelsters. Dat is best interessant. Zij weten wat hard werken is, want naast trainen, werken en leren ze er ook nog eens naast. Ze kunnen ook vertellen over de ontwikkeling van het vrouwenvoetbal vanuit hun perspectief. Ze zijn enthousiast! Ze leren ons graag voetballen en af en toe even dollen om te laten zien dat ze goed zijn hoort er ook bij. De clinic is donderdag 10 juni as. van 18.30 – 21.00 uur. En alle onze meiden mogen een vriendin meenemen! ⚽️💪🏻

Attachment