Madjoe 1 – Workum 1 Futsal

Workum wint lekker zaalpotje

Afgelopen vrijdag 28 februari voetbalde Workum 1 Futsal de uitwedstrijd tegen Madjoe 1 in Groningen. Het was een mooie regenachtige en winderige dag om lekker binnen een zaalpotje te spelen. De selectie keek er enorm naar uit en dat was terug te zien tijdens de wedstrijd. Er werd veel gescoord en bij vlagen was er mooi voetbal te zien! Heel gauw werd het 0-1 en helaas kort daarna viel de 1-1 ook al weer. Daarna bouwde Workum 1 Futsal de tussenstand verder uit door de 1-2 en 1-3 snel te scoren. Het werd een markante wedstrijd door de vele gele kaarten en zelfs een rode (Madjoe) die de prima fluitende arbiter moest trekken.

Na rust ging Workum vrolijk verder met doelpunten maken en werd het 1-4. Madjoe besloot weer iets terug te doen en dat resulteerde in de 2-4. De Workumers bleven rustig en scoorden de 5e en de 6e goal. De Groningers plaatsten nog een tegenstoot vlak voor het eindsignaal, waardoor het 3-6 voor Workum 1 Futsal werd en dat tevens ook direct de einduitslag bleek te zijn. Onze roodhemden keerden huiswaarts met de volle drie punten. Dinsdag 3 maart speelt Workum 1 Futsal om 19.55 uur thuis in de Rolpeal tegen Peize 1. Komt dat zien!

Attachment