Workum F1 bekert door!

F1 is als enigste ploeg van de vereniging door in de beker. Afgelopen zaterdag speelde F1 tegen Aengwirden F1 in de derde ronde van de beker.  Aengwirden een totaal onbekende tegenstander die in een andere competitie uitkomt. Al snel een grote kans voor Ben die net naast schoot. Daarna toch de 1-0 van Jimte. Lasse tekende voor de 2-0. Daarna was het de keeper van Aengwirden die een corner van Steven in zijn eigen doel werkte. Vlak voor rust maakte Ben de 4-0. Na rust gingen we door. Al duurde het wat langer voordat we scoorden. Dit keer was het Ruben met een schot van afstand die 5-0 maakte. Daarna opnieuw een eigen goal na een goede voorzet van Steven 6-0. Daarna pikte ook Steven zijn goaltje mee 7-0. De verdedigers Marlon, Syb en Ruben hadden de zaakjes achterin goed voor elkaar. En onze gelegenheidskeeper Jurre, ivm met een lichte blessure en afwezigheid van vaste keeper Just, hield zijn doel schoon. Op het laatst slalomde een speler van Aengwirden nog mooi door de verdediging en maakt 7-1. Dit was de eindstand waarmee we weer en ronde verder zijn in het bekertoernooi.