Workum F3 – Hielpen F3

Workum F3 is goed bezig!

Werd vorige week uit nog nipt met 2-1 verloren van Bolsward F7, afgelopen zaterdag (26-9-’15) hebben onze jongens van F3 thuis de eerste punten van het seizoen gepakt. In een aantrekkelijke en soms spannende strijd tegen Hielpen F3 voetbalde het team zich naar een 6-3 overwinning.

De eerste helft gebeurde er eigenlijk het meest. Workum F3 had grotendeels balbezit en stond steeds op voorsprong. Er werd goed samengespeeld en meer dan eens kon een voetballertje van onze F3 aanleggen voor een schot op het doel van Hielpen F3. Via een tussenstand van 3-1, was het bij rust al 5-3. De doelpunten van Workum F3 kwamen van Romano van Lierde (3x), Rutger Overwijk en Chiel van het Reve. Na de pauze drong Hielpen F3 nog wel aan, maar de verdediging van Workum o.l.v. laatste man Hidde Daniels hield goed stand. Op het middenveld pakten Geert Bossink, Yarno Foekema en Jonatan Jellesma regelmatig ballen af van de tegenstander. En voorin loerde Max Sijrier op kansjes, maar de keeper en de paal stonden helaas in de weg. Uiteindelijk was het Chiel van het Reve die met een mooie punter de eindstand op 6-3 bepaalde. De vreugde na afloop was terecht, deze zege was meer dan verdiend!

keeper
– De tweede helft was keeper Hidde Dalman niet te passeren
verdediging
– De verdediging houdt stand.
vrije trap
– Een vrije trap voor Hielpen F3.

Attachment