Ypie van der Werf-toernooi super

Afgelopen weken hebben de jeugdvoetballers van Workum, de lichting JO7 tot en met JO11, mogen strijden om de prijzen in een aangepast Ypie van der Werf-toernooi. Door de corona zien deze jeugdige voetballers de competitie stilvallen en gaan diverse toernooien, zoals de jaarlijkse zaaleditie van het Ypie van der Werf-toernooi en het pannenkoektoernooi op Koningsdag, helaas niet door. Reden om voor de voetbalvereniging een coronaproof toernooi op te zetten waarin deze jeugdige talenten toch hun skills konden laten zien. Drie zaterdagen lang streden ze om de prijzen.

Daarbij wisselden schitterende treffers elkaar af met flinke misperen, maar spelers en begeleiders hebben genoten. Waarbij het thuisfront bij de JO11 zelfs werd verblijd met een livestream en de begeleiding werd getrakteerd op koek en koffie van hoofdsponsor Bakkerij Van der Werf. Het extra onderdeel penaltyschieten werd gewonnen door respectievelijk Elin Schippers, Mart Hoekstra en Reinder Haanstra. In de finaleronde kwamen er uiteindelijk in elke lichting prachtige winnaars naar voren die samen met onze sponsor vereeuwigd zijn op onderstaande foto’s.

J07 tot en met JO8-2: van links naar rechts Maaike van der Werf, Jelma van der Valk, Ferre Ekelhof,
Yesten de Vries. Mirthe Huisman en Diede Horacio.

JO8-1 tot en met JO9: van links naar rechts Maaike van der Werf,
Ties Hermus, Jeen Reijn, Sipke Dijkstra en Fimme Jan Wouda.

JO11: van links naar rechts Roan Krischok, Leon Kuipers, Stian Galema, Lenn Flapper,
Jesse van Os en Maaike van der Werf.

Attachment